close
تبلیغات در اینترنت
گاتر پارکینگ | گاتر پارکینگ چیست؟

گاتر پارکینگ | گاتر پارکینگ چیست؟

  • شنبه 21 بهمن 1396 - 16:47

گاتر پارکینگ از جنس پلی پروپیلن یا PVC و گاهی با لبه های فلزی مقاوم ساخته می شود. اما نوع گریتینگ بسته به محل کاربری، میزان خورندگی، معماری فضا و سایر پارامترها، می تواند متفاوت باشد. در ادامه با انواع گریتینگی که همراه با گاتر پیش ساخته مورد استفاده قرار می گیرند. بیشتر آشنا می شویم.

انواع گریتینگ گاتر پارکینگ

 

- گریتینگ چدنی
- گریتینگ گالوانیزه
- گریتینگ پلی آمید
- گریتینگ کامپوزیتی

 

اگر از گاتر پارکینگی در پروژه های صنعتی که مواد شیمیایی برای شستشوی کف مورد استفاده قرار می گیرد و فضاهایی که خورندگی بسیار بالاست بخواهیم استفاده کنیم بهتر است از گاترهای با گریتینگ پلی آمید و کامپوزیتی استفاده شود. گاتر فلزی برای پارکینگ ها و خیابانهای شهری مورد استفاده قرار می گیرد.


 

اتصالات گاتر پارکینگ

برای اتصال به لوله ی فاضلاب از قطعه ی خروجی در سایزهای مختلف می توان استفاده نمود. همچنین در بعضی از مدلها گاتر به صورت مستقیم بدون نیاز به قطعه واسطه به لوله وصل می شود و صرفاً در نقطه ی مورد نظر با گردبر بدنه ی گاتر سوراخ می گردد. سایزهای موجود برای اتصال به لوله ی فاضلاب در مدلهای مختلف متفاوت است. خروجی گاتر پارکینگ می تواند 58، 63، 85، 90، 100، 110 یا 125 میلیمتر باشد. برای مسدود نمودن انتهای گاترها نیز از قطعه ی اندکپ یا ته بند استفاده می شود.

 

آخرین ارسال ها